Kroužek orientačního běhu – základní informace

8. 4. 2015

Kontakt na trenéra:
Vít Kunčar, tel. 775 007 388  nebo e-mail OK2ZV@seznam.cz

Od září bude kroužek orientačního běhu při ZŠ Havřice v úterý od 14:00 do 16:00.

Za příznivého počasí venku – především v okolí hřiště TJ Tatran Havřice a v lesíku Chrástka (pokud nebudou padat trakaře), proto by děti měly být oblečeny sportovně. Doporučuji botasky, tepláky (ne do zvonů, raději uplejší, tričko, větrovku či teplákovou bundu, v chladnějším počasí čepici). V zimě či za velmi nepříznivého počasí budeme trénovat ve sportovní hale, případně ve škole.

Busola jim bude na tréninku zapůjčena, v případě, že by rodiče chtěli koupit své ratolesti busolu, prosím kontaktujte trenéra a nekupujte nic bez konzultace. Mezi busolami jsou velké rozdíly, a pokud dítě bude tento sport bavit, rád doporučím kvalitní pomůcku.

Děti budou mít možnost se účastnit víkendových oblastních závodů v OB. Všechny informace budou zveřejňovány na školních stránkách v sekci tohoto kroužku a taky jsou zveřejňovány na stránkách oddílu TJ Slovan Luhačovice.