„ONLINE ZÁPIS PRO RADOST“ V HAVŘICKÉ ŠKOLE

30. 4. 2020

Učitelé ZŠ Havřice připravili pro děti, které byly zapsány k základnímu vzdělávání do jejich školy, zajímavou nabídku – online zápis přes Skype. Reagovali tak na přání některých rodičů, aby si děti mohly i v tomto nouzovém stavu prožít zápis na vlastní kůži.

Budoucí prvňáčci tak v posledním dubnovém týdnu absolvovali s učiteli motivační část a také zazpívali písničku nebo zarecitovali připravenou básničku. Během zhruba patnáctiminutového rozhovoru předvedli své znalosti a dovednosti. Zábavnou formou tak absolvovali neoficiální zápis.

Účast na tomto distančním zápisu byla dobrovolná a zájem o tuto netradiční formu zápisu byl velký. Jsme rádi, že jsme mohli přispět k tomu, že naši budoucí prvňáčci nepřišli o tento důležitý okamžik v jejich vzdělávání.

Autor: Dagmar Válková