VÁNOČNÍ BESÍDKA

18. 12. 2017

Letošní vánoční besídka, která proběhla v pátek 15.12.2017, byla zahájena zpívanou pohádkou Červená Karkulka. Představilo se v ní sedmnáct zpěvaček z hudebně pohybového kroužku. Potom přišli na pódium prváčci s básničkami a písničkou o sněhových vločkách. Následně druháci předvedli své šmoulí taneční vystoupení a třeťáci zazpívali, jak se prožívají světové vánoce. Čtvrťáci zatancovali country taneček a páťáci předvedli mix hudebních žánrů. Takže na naši besídku zavítal Kabát, ABBA, tanečníci dechové hudby, Karel Gott a Dan Nekonečný.

Závěrem celé besídky bylo společné vystoupení všech dětí, učitelů a vychovatelek. Zazpívali spolu vánoční píseň a nakonec pan ředitel Ctibor Boráň poděkoval všem sponzorům a rodičům, kteří se aktivně podíleli na besídce. Součástí besídky byl také prodejní jarmark.

autor: Dagmar Válková

foto: František Janča